T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage

Belangrijkste voorzieningen

  • 50 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    Gelegen op op afstand van 4 km tot het Palais Lascaris, bieden 2-slaapkamer T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage Nice appartementen gemakkelijke toegang tot tal van nabijgelegen attracties. Wifi en privé-autoparkeren behoren tot de benodigdheden die gasten tot hun beschikking hebben.

    Dit appartement van 50 m² is in de Californie wijk van de stad, 5 km van Nice Côte d'Azur gelegen. Attracties in de buurt van T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage appartementen zijn onder andere het Musée de la Photographie Charles Nègre, op binnen 10 minuten rijafstand. De Russisch-Orthodoxe Kerk bevindt zich ook op 3 km afstand van dit 1-badkamer appartement.

    Geniet van het comfort van een badkamer in T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage appartement, dat met een droger en handdoeken is uitgerust. Er is ook een douche.

    Tot de voorzieningen voor self-catering behoort een complete keuken met een koelkast en een oven. Carras / Promenade busstation is binnen 5 minuten te voet vandaan. Gasten worden uitgenodigd om zich op een terras te ontspannen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer06088016776SB

    Kameropties bij T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage Nice

    Geniet van het comfort van een badkamer in T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage appartement, dat met een droger en handdoeken is uitgerust. Er is ook een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage Nice Kamer foto T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage Nice Voorzieningen foto T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage Nice Voorzieningen foto T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage Nice Wastafels foto T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage Nice Kamer foto T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage Nice Kamer foto T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage Nice Interieur foto T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage Nice Bedden foto T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage Nice Keuken foto T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage Nice Bedden foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Queensize bed of twee losse eenpersoonsbedden

    Meer informatie +

    Locatie bij T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage Nice

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage Nice

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Frankrijk

    Veelgestelde vragen

    • Wat is de oppervlakte van T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage appartement?
      De grootte van T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage appartement is 50 vierkante meter.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    T3 Avec Terrasse Vue Sur Mer A 400M De La Plage Nice